FERROLI

 

Dostawca najwyższej jakości rozwiązań w zakresie ogrzewania, chłodzenia i energii odnawialnej. Jako jeden z wiodących światowych producentów techniki grzewczej, oferuje pełną gamę produktów zasilanych gazem i olejem opałowym w oparciu o technikę kondensacyjną. Jest producentem systemów wykorzystujących odnawialne źródła energii, a także innowacyjnych rozwiązań takich jak urządzenia grzewcze oparte na ogniwach paliwowych oraz zeolitowych pompach ciepła zasilanych gazem.

Kotły w naszej ofercie:

Znalezione obrazy dla zapytania bluehelix ferroli

BLUEHELIX TECH RRT C to wiszące, gazowe, kondensacyjne kotły dwufunkcyjne wyposażone w najnowsze rozwiązania techniki kondensacyjnej. Należą do nich np. modulowany sferyczny palnik ze stali nierdzewnej, odporny na zabrudzenia wymiennik ze stali nierdzewnej wykonany w technologii TERMOBALANCE®, czy układ adaptacyjnej kontroli procesu spalania w zależności od jakości dostarczanego paliwa MC2. Wbudowana automatyka pogodowa, nie tylko czuwa nad bezproblemową pracą, ale również jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Kotły charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością (do 109,7%) i świetnym stosunkiem ceny do możliwości oraz jakości.

BLUEHELIX K 50 to wiszące gazowe kotły kondensacyjne wbudowanym zasobnikiem c.w.u. Urządzenia charakteryzują się najwyższymi parametrami pracy w trybie c.o./c.w.u. – to jedne z najlepszych urządzeń w swojej klasie na rynku. BLUEHELIX K 50 posiadają wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej oraz sferyczny palnik ze stali nierdzewnej z elektroniczną modulacją na potrzeby c.o., jak i c.w.u. Wbudowany zasobnik c.w.u. (poj. 50 l) ze stali nierdzewnej posiada dualną wężownicę INOX., dzięki czemu jest nie tylko trwały ale również bardzo wydajny. BLUEHELIX K 50 charakteryzują się świetnym stosunkiem ceny do możliwości i jakości.

Comments are closed