O firmie

o-firmie-systemy-grzewcze-1.jpg

Firma NSO s.c. z siedzibą w Sochaczewie została założona w 2012 roku. Od tego czasu sukcesywnie rozwija prowadzoną działalność zapewniając wysoki poziom świadczonych usług.

Misją naszej firmy jest wprowadzanie i utrzymywanie wysokich standardów wykonania oraz serwisu instalacji, co wyróżnia firmę NSO na tle konkurencji. Najlepszym potwierdzeniem są liczne rekomendacje od klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z NSO.

Nasze atuty

Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych instalacji grzewczych bazujących na urządzeniach znanych i czołowych producentów w branży takich jak Viessmann, Weishaupt czy Ferroli.

Prowadzimy zlecenia na zasadzie generalnego wykonawstwa instalacji grzewczych oraz podwykonawstwa. Bierzemy odpowiedzialność za realizowane inwestycje wdrażając kompletne rozwiązania oraz optymalną infrastrukturę techniczną. Dbamy o to, aby efekt finalny sprostał oczekiwaniom i przyjętym wcześniej założeniom, mając zawsze na uwadze komfortowe i bezawaryjne działanie instalacji grzewczej.

o-firmie-instalacja-kotla-grzewczego.jpg
o-firmie-projekt-serwis-urzadzen-grzewczych.jpg

Kluczowy profil prac sprowadza się do czynności projektowych, wykonawczych oraz serwisowych obejmujących obiekty budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy.

Prowadzimy usługi serwisowe zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne w zakresie przeglądów i konserwacji instalacji w branży sanitarnej. Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem diagnostycznym i naprawczym.

Obserwujemy rynek branżowy i dążymy do tego, aby rozszerzać dotychczasowe umiejętności wskazując i wdrażając innowacje oraz wysokie standardy pracy w wykonywanych przedsięwzięciach.